Xiaomi Hybrid Dual Drivers Earphones – $14,99

Переглянути пропозицію
13.99 $

Новинка від бренду Xiaomi, навушники Hybrid Dual Drivers Earphones, – можна придбати у китайському інтернет-магазині Gearbest за привабливою ціною – $13,99. В Україні ціна становитиме коло 600грн без доставки.

xiaomi hybrid dual drivers earphonesЩо ж пропонує нам відомий китайський виробник за такі гроші? Головна особливість – гібридні динаміки. Об’ємний 3D звук забезпечують двосторонній арматурний динамік, який регулює високі частоти, і звичайний, що відповідає за низькі.

Навушники можуть використовуватися і як гарнітура. На кабелі розташований блок управління та мікрофон із функцією заглушення шуму. Проте пульт віддаленого керування повністю не сумісний із iOS.  Xiaomi Hybrid Dual Drivers Earphones виконані із кевлару та синтетичного волокна, завдяки чому Вам не доведеться власноруч скручувати проводи внаслідок їх розриву. У комплект окрім навушників також входять 3 пари насадок різних розмірів. Переглянути відео про товар можна  за посиланням.

Hybrid Dual Drivers Earphones drivers

 

Оплата замовлення здійснюється через рахунок PayPal або банківською платіжною картку. Доставка в Україну безкоштовна триває 15-25 робочих днів.

Твоя Халява

Відео огляд:

Залишити відповідь