Відеокарта EVGA GTX 1050 Ti Gaming 4Gb – $120,42

Переглянути пропозицію
120.49 $

Відеокартку знаного бренду EVGA GTX 1050 Ti Superclocked Gaming 4Gb DDR5 можна придбати на акції Amazon уже за $120,66. Гарний вибір для 1080Р моніторів (FullHD). Фантастична ціна, якщо взяти до уваги ціни на відеокарту такого класу у вітчізняних магазинах! Ціна в Україні на дану модель стартує з позначки 4400 грн.Каліфорнійська компанія EVGA належить до лідерів ринку відеокарточок та блоків живлення на Заході. Відеокртки цієї компанії користуються неабияким попитом серед ентузіастів. Таку любов EVGA заслужила серед користувачів за відмінну якість та непересервіс. Відеокарти виробляються на Тайвані. В Україні бренд не має офіційного представництва, тому продукція компанії майже не представлена. Сподіваємось, в найближчому майбутньому це теж зміниться.

 

Відеокарта EVGA GTX 1050 Ti Superclocked Gaming 4Gb DDR5 поєднує у собі одразу кілька родзинок: компактність, продуктивність та якість, гарантовану відомим брендом.  Відносно компактні розміри: 145мм х 111мм x 38mm,- дозволять встановити цю відеокарту  навіть у корпус формфактору ITX. Відеокарта займає 2 слоти по висоті! Частоти відеокарти є вищими за стандартні:  1354 MHz та 1468 MHz в Boost режимі, що забезпечує лідерство цієї моделі у порівнянні зі стандартними GTX 1050 Ti відеокартками. До системи охолодження жодних нарікань: тихо і ефективно, хоч і не безвучно. Тестери відзначають тихий помірний шум при навантаженні. Але це стосується усіх одновентиляторних систем охолодження цієї моделі. Любителям абсолютної тиші слід пристальніше дивитись на карточки з двове Пам’ять працює на стандартній для цієї моделі частоті : 7000 MHz.  В цілому, у виконанні  EVGA GTX 1050 Ti Superclocked Gaming 4Gb слідує референсному дизайну виконання від Nvidia, що не обовязково мусить бути чимось неординарним.

Чіп Pascal G107 є доволі енергоефективним та холодним. Відеокарта обходиться без додаткового живлення: їй достатньо 75 Ватт по шині PCI-Express. І в цьому, здебільшого, заслуга саме інжинерів EVGA попри підвищені частоти вписатись в такий ліміт. ? Це якраз той випадок, коли нема сенсу переплачувати за “хитросплетіння теплових трубок” та неіснуючих технологій від маркетингового відділу ?нтиляторним  охолодженням за трішки інші гроші.

Відеокарта EVGA GTX 1050 Ti  Gaming 4Gb здатна забезпечити комфортний режим гри та високу частоту кадрів для усіх сучасних ігор при розширенні FullHD 1920×1080, якщо не розраховувати на максимальні налаштування якості в найновіших іграх. І можна закластись, наступних кілька років ця ситуація не зміниться кардинально ? Тому, якщо маєте обмежаний бюджет, EVGA GTX 1050 Ti Superclocked Gaming може стати для вас гарним вибором з дуже доступною ціною. А за більші гроші і значно білші гроші все можна купити щось швиде – краще – більше ?

Оскільки Amazon відправляє в Україну лишень дуже обмежаний сортимент товару, доведеться скористатись послугами посередників при замовленні. До прикладу, компанією Meest.us. Доакладніше про сервіс компанії за посиланням. Для замовлення вам знадобиться кредитка, власний еккаунт на Amazon.com, трішки знань англійської, а також еккаунт з власною адресою доставки в США, котрий вам надасть компанія Meest.us безкоштовно. До слова, доставка з по США є безкоштовною. За послуги зберігання до 28 днів та доставки в Україну літаком цієї відеокарти  доведеться заплатити Meest.us коло 9$. Не так вже й багато. Доставка від складу Meest.us на адресу в Україні триває до 14 днів. І памя’тайте, варто направляти електроніку саме на склад у безподатковий штат ?

 Халява! 

Відео огляд:

Залишити відповідь