Система приготування їжі Jetboil Zip – $63.71

Переглянути пропозицію
$63.71

Легка, компактна та зручна в користуванні система приготування їжі в польових умовах Jetboil Zip. Ця система найдоступніша за ціною у модельній лінійці. Система складається з алюмінієвого горнятка FluxRing® об’ємом 0.8 л, з інтегрованим теплообмінником, в неопреновому чохлі та з пластиковою кришкою; газовий пальника та підставки-триніжка під балон та пластикового ковпака на теплоізолятор (що може застосовуватись як посуд ля їжі чи напою). Система розрахована на приготування їжі для 1-2 людини, навіть у дуже складних погодних умовах – під дощем, снігом, на вітрі.  0.5 л води закипає у системі 2 хвилини 30 секунд. Неопреновий чохол на горнятку захищає ваші руки від опіків і дозволяє зберігати температуру гарячої їжі. Система компактно пакується і займе небагато місця у наплічнику.

 Характеристики:

  • комплектація – ємність (горнятко) на 1л з інтегрованим теплообмінним радіатором в неопреновому чохлі / газовий пальник  / пластикова кришка / підставка-під газовий балон / пластиковий ковпак на теплообмінник
  • горнятко FluxRing® – 0.8 л
  • потужність пальника – 0.9 кВт
  • час закипання води(0.5 л) – 2 хв. 30 сек.
  • витрати пального – 100 г на 12 літри
  • розміри – 105 x 165 мм
  • вага : 345 г

колір: Blue Stream

на українських ресурсах ви можете придбати таку систему орієнтовно за 2500 грн

Спосіб оплати: через рахунок PayPal або банківською платіжною карткою

Доставка: на жаль даний інтернет магазин не робить доставки в Україну, проте в такому випадку можна скористатись послугами посередників (до прикладу компанією Міст). Оскільки доставка товару вартістю понад $50 в межах США безкоштовна, ви безперешкодно пересилаєте придбану річ на склад посередника, а вже посередник доправляє його в Україну.

Халява!

Відео огляд:

Залишити відповідь