Про нас

haliava

 

Дорогий друже! 

Радо вітаємо Тебе на ресурсі haliava.info

Головною метою нашого проекту є створити якісний інтернет-портал, котрий інформуватиме користувачів про знижки на різноманітні товари чи послуги, які можна придбати через інтернет в Україні чи закордоном (за умови наявної доставки в Україну) та багато іншого. І навіть більше: з часом цей ресурс перетвориться на спільноту, де кожен зможе висловити свою думку про ту чи іншу акцію, обмінятись досвідом використання того чи іншого пристрою, поділитись знайденою халявою з іншими… Як далеко воно все зайде, залежатиме багато у чому тільки від Вас!

 

10% халяви мінімум

Наша політика щодо халяви є дуже простою та прозорою: усе корисне, цікаве, актуальне, якісне і доступне для покупки в Україні (з України) і коштує мінімум на 10% дешевше від справжньої ринкової ціни в Україні. Зазвичай, це легко перевірити через різні ресурси порівняння цін. І це буде головним критерієм цього ресурсу! Нас не цікавить «проплачена халява». «Підкупити» нас можна хіба справді гарною ціною!

Багато хто запитуватиме: «10%, чому так?» Будьмо реалістами: повідомлення про 20%-50%-70% знижки та всілякі інші фіглі-міглі маркетологів виглядають гарно хіба на біл-бордах та проспектах реклами, котрої й так достатньо у повсякденному житті українця. Реальних 10% знижки мінімум на щось корисне і потрібне видається нам достатнім, аби про це написати.

З іншого боку, іноді дійсно трапляються гарні розпродажі та справжні акції, де рівень знижок може сягати і 20% – 30%, або й більше: відвідуйте регулярно наш ресурс, щоб дізнатись про все першими та вигідно придбати!

 

Об’єктивний виклад інформації

У наших повідомленнях про халяву ми завжди старатимемось дотримуватись об’єктивності та всебічно описуватимемо ту чи іншу пропозицію: додаватимемо огляди, відео, посилання на відгуки, ціни, тощо – так, щоб кожен зміг одразу зорієнтуватись, чи це дійсно є та річ, котра йому потрібна. Сподіваємось, Ваші повідомлення про знайдену вами халяву будуть підтримувати цю тенденцію. Нам важливіша «якість», а не «кількість»!

 

Повна відкритість

Усі зареєстровані користувачі можуть вільно коментувати усі повідомлення про халяву, інші матеріали ресурсу, додавати власні повідомлення про халяву, дотримуючись певних критеріїв. Цензура обмежуватиме лише неадекватну поведінку, відверту вульгарність та «підставну халяву». Обіцяємо!

Більше того, ми дуже розраховуємо на Ваші коментарі, поради, досвід, пропозиції, зауваження: ми відкриті до спілкування. Одне прохання: прошу ставитись з розумінням, коли щось відбувається не одразу, миттєво. З одного боку наш «молодий» проект не дає нам змоги втілити вже й одразу наш задум так, як нам би цього хотілось: на все потрібен час. З іншого боку, тільки разом ми зможемо перетворити цей ресурс  на корисний інструмент для покупок в інтернеті!

 

Отже, долучайтесь, реєструйтесь , коментуйте, пишіть свої зауваження, діліться досвідом, додавайте свої повідомлення про халяву: разом нас чекає багато цікавого!

 

З повагою,

команда haliava.info