Правила користування сайтом Haliava.info

Правила користування сайтом Haliava.info

 1. Мета правил – позначити межі, дотримання яких необхідне для використання коментарів та інших інтерактивних ресурсів сайту haliava.info
 2. Правила сформульовані з урахуванням чинного законодавства України.

Загальні положення:

 1. Адміністрація сайту визначає правила поведінки на ньому і залишає за собою право вимагати їх виконання від відвідувачів.
 2. Незнання правил не звільняє від необхідності їх виконання.
 3. Розміщення будь-якого повідомлення на сайті автоматично означає Вашу згоду з цими правилами і з необхідністю їх дотримання.

 

 1. Всі права на будь-які матеріали, опубліковані на сайті, захищені у відповідність з українським та міжнародним законодавством про авторське право та суміжні права.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст коментарів, дописів та посилань  користувачів, опублікованих на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації й використання. Думки авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками й позицією редакції.

 

 1. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за збитки, зазнані в результаті використання або невикористання його інформації та сервісів.

 

Користування ресурсом:

 1. Читачем сайту може стати кожен, хто зайде за адресою www.haliava.info
 2. Використовувати інтерактивні ресурси сайту може кожен, хто зареєструється, вказавши свої ім’я, прізвище та діючу електронну адресу.
 3. Тільки зареєстровані читачі сайту мають можливість залишати свої повідомлення, ставити запитання протягом чату, завантажувати фото і відеорепортажі та залишати коментарі на сайті.

 

Інтерактивні ресурси сайту (коментарі):

 1. Інтерактивні ресурси сайту призначені для обміну думками з тематики, заданої в темі ресурсу.
 2. Учасники інтерактивних ресурсів сайту можуть створювати власні текстові повідомлення, а також коментувати і вести обмін думками на тему повідомлення, опублікованого іншими користувачами.
 3. Не забороняються, але й не вітаються повідомлення, які не стосуються обговорюваної тематики.

На сайті заборонені:

 1. Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв’язування воєнного конфлікту.
 2. Прямі та завуальовані образи кого-небудь, зокрема, політиків, чиновників, адміністраторів та користувачів ресурсу, у тому числі за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання.
 3. Нецензурні вирази, висловлювання порнографічного, еротичного чи сексуального характеру.
 4. Будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і всіх учасників ресурсу.
 5. Висловлювання, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших учасників ресурсу.
 6. Реклама, комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу.
 7. Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.
 8. Категорично заборонено флуд (багаторазове повторення текстових заготовок)

 

Модерування сайту:

 1. Інтерактивні ресурси (коментарі і т.д.) є постмодерованими, тобто модератор читає повідомлення після їх розміщення на ресурсі.
 2. Якщо модератор, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.
 3. Кожен користувач також може поскаржитися на повідомлення. При наборі певної кількості скарг, повідомлення буде приховане для подальшого перегляду модератором.
 4. Якщо ви не згодні з рішенням модератора, ви можете написати в службу технічної підтримки, що вказана у контактах сайту.

 

Дотримання конфіденційності:

 1. Адміністрація сайту гарантує зареєстрованим користувачам нерозповсюдження  та належний захист їх приватних даних.

 

Підсумкові положення:

 1. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в ці правила. Зміни набувають чинності з моменту опублікування нової редакції правил на сайті.
 2. Адміністрація сайту може позбавити права користування сайтом учасника, який систематично порушує ці правила.
 3. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту.
 4. Адміністрація завжди готова взяти до уваги побажання і пропозиції будь-якого учасника сайту щодо роботи ресурсу.
 5. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Доповнення до правил використання інформації з приводу необхідності письмових дозволів

Використання матеріалів ресурсу haliava.info, що розміщуються на порталі haliava.info, шляхом їх повного або часткового відтворення агрегаторами новин дозволяється тільки з письмового дозволу haliava.info.

Під «агрегаторами новин» слід розуміти будь-яке програмне забезпечення, додаток, сервіс або веб-ресурс, які за допомогою RSS-каналів або іншим способом збирають вміст інформаційних ресурсів і частково або повністю відтворює їх для користувачів у вигляді блоків, потоків, «стрічок» новин і т.п.

Haliava.info, надає письмовий дозвіл на використання своїх матеріалів на свій розсуд власнику агрегатора новин на підставі його звернення, направленого в електронній формі за адресою info@haliava.info

Haliava.info залишає за собою право в процесі розгляду звернення вимагати від власника агрегатора новин будь-яку додаткову інформацію, необхідну для прийняття рішення про видачу письмового дозволу.

Використання матеріалів haliava.info можливе тільки після отримання відповідного письмового дозволу, який може бути направлено  в електронному вигляді на адресу його електронної пошти. Письмовий дозвіл може поширюватися на окремий матеріал (матеріали) або на всі поточні і майбутні матеріали на ресурсах порталу haliava.info, і є дійсним протягом установленого в ньому строку.

З повагою,

Адміністрація сайту Haliava.info