Портативна зарядка на сонячних батареях BlitzWolf® 20W/3A – $39,99

Переглянути пропозицію
39.99 $

Портативну зарядку на сонячних батареях BlitzWolf® 20W 3A  можна придбати на акції від Banggood за $39,99 включно з доставкою.

blitzwolf

Молодий китайський бренд з німецькою назвою Blitzwolf вирішив серйозно зайнятись різноманітними аксесуарами до мобільних пристроїв. Компанія вірішила всерйоз взятися за справу і одрaзу націлилась на ринок Західної Європи та Америки.  Пристрої компанії ви з легкістю знайдете на торгівельній площадці Amazon і вийнятково на Banggood за дещо доступнішою ціною.

Зарядка на сонячних батареях BlitzWolf® 20W 3A може стати в пригоді любителям активного відпочинку на природі. Завдяки ефективним сонячним батареям. пристрій може заряджати до двох гаджетів одночасно. Виробник заявляє силу струму зарядки до 3А під палючим сонцем.  Невеликі габарити, зручні отвори для фіксації на рюкзаку, ефективне перетворення енергії сонця в купі з доступною ціною,- такий рецепт запропонувала компанія Blitzwolf для прихильників альернативних джерел енергії.blitzwolf1

  • 2хUSB, max output: 5V /3A, 20W
  • у згорнутому стані: 270*150*28 mm
  • у розгорнутому стані: 270*675*4 mm
  • вага: 550g

Користувачі в цілому задоволені пристроєм. і відзначають ефективність зарядки як на Amazon, так і на Banggood.  Тут хвилюватись нема чого: компанія поставилась серйозно до прискіпливості користувачів із Заходу. Аналогічні зарядні пристрої гарної якості обійдуться на дорожче $20-30 дорожче. Якщо подумували про щось схоже, маєте чудову нагоду! 😉

Оплата замовлення здійснюється через рахунок PayPal або кредиткою. Безкоштовна доставка в Україну триває 7-25 робочих днів.

Халява!

Відео огляд:

Залишити відповідь