Підсилювач сигналу Xiaomi Mi WiFi Amplifier 2 – $8.68

Переглянути пропозицію
8.68 $

Китайський онлайн-маркет Yoshop, що славиться низькими цінами на електроніку та гаджети, пропонує підсилювач сигналу Xiaomi Mi WiFi Amplifier 2 всього за $8,68 (в Україні від 349 грн). Бренд не потребує особливого представлення для тих, хто цікавиться новинами у світі мобільних пристроїв та аксесуарів.

xiaomi mi wifi amplifier 2

Спершу розберемося, що таке репітер та для чого він потрібен. Підсилювач сигналу – це мережевий пристрій, призначений для збільшення відстані безпроводового (в нашому випадку) з’єднання шляхом повторення радіосигналу. Коротше кажучи, його використовують, щоб посилити сигнал від маршрутизатора там, де він низький.

Xiaomi Mi WiFi Amplifier 2 відрізняється від своїх конкурентів компактністю (важить він всього близько 60 г) та дешевизною. Під’єднується він до будь-якого пристрою із USB-портом, тобто не залежить напряму від електромережі. Ви зможете легко брати всюди його із собою (як і усі інші гаджети Xiaomi). Також репітер не потребує особливих налаштувань та може автоматично оновлюватись.

Просте налаштування при роботі в парі із Xiaomi-маршрутизаторами. Підсилювач сигналу якісно виготовлений та має гарний вигляд, але він може працювати лише на частоті 2.5 GHz. Завдяки редизайну та використанню двох антен замість одної, як у першій версії повторювача, репітер забезпечує швидкість до 300 Мбіт/сек.  Ця версія Xiaomi Mi WiFi Amplifier 2 є міжнородною, тому підтримка англійського інтерфейсу присутня прямо з коробки: не потрібно жодних танців з бубном та довгих вдивлянь у ієрогліфи 😉

 

Оплата замовлення здійснюється через рахунок PayPal або банківською платіжною картку. Безкоштовна доставка в Україну триває 15-25 робочих днів.

Халява 

Відео огляд:

Залишити відповідь