Куртка The North Face ThermoBall Hybrid (2015) – $125.73

Переглянути пропозицію

Легка і тепла куртка The North Face ThermoBall Hybrid – це поєднання двох ультрасучасних технологій, для комфортного зайняття спортом та трекінгу у холодну пору.

ThermoBall HybridВся “родзинка” цієї куртки у гібридній конструкції, яка поєднує пуховик з наповненням ThermoBall (найсучасніша розробка синтетичного утеплювача, що складається з невеликих кільок, що точно відтворюють структуру натурального пуху, цей утеплювач на 15% ефективніший за Primaloft One, крім того цей утеплювач показав прекрасну термоізоляцію при намоканні ) в основній частині з софтшел тканиною на рукавах і з боків, яка добре пропускає повітря, однак затримує вологу Вставки з тканини TNF™ Apex Aerobic забезпечують свободу рухів. Цю куртку можна носити також в якості проміжного шару, під мембранну штурмовку.

Характеристики:

Вага: 294 гр

Наявний компресійний мішечок, для пакування куртки

Кольори: зелений, помаранчевий, жовтий, синій

розміри: S, M, XL, 2XL

Спосіб оплати : через рахунок PayPal або банківською платіжною карткою

Доставка : на жаль  інтернет магазин basegear.com не робить доставки в Україну, проте в такому випадку можна скористатись послугами посередників (до прикладу компанією Міст). Оскільки доставка товару вартістю понад $50 в межах США безкоштовна, ви безперешкодно пересилаєте придбану річ на склад посередника, а вже посередник доправляє його в Україну.

Відео огляд:

Залишити відповідь