Черевики Lowa Innox GTX Mid – $146.97

Переглянути пропозицію

Демісезонні трекінгові черевики Lowa Innox GTX Mid TF – універсальне взуття для мандрів, гірського туризму відпочинку на природі. Черевики виготовленні на основі фірмової підошви Lowa NXT. Також у даних черевиках застосована технологія Monowrap призначена для надійної фіксації  ноги. Шар проміжної підошви виготовлено з пінистого поліуретану що надає виняткового  комфорту. Мембрана Gore-Tex® захищає черевики від вологи.

 

lowa Innox

 

Характеристики:

матеріал: нейлон
підошва: Lowa NXT
мембрана: Gore-Tex®
країна виробник: Словаччина

Кольори: синій

Розміри: 8,5 – 14 (US)

Компанія Lowa Boots вже понад 80 років виробляє взуття для туризму, альпінізму та війська. Кожна нова розробка взуття Lowa проходить ретельне тестування в  екстримальних гірських умовах. (Все взуття компанії Lowa виготовляється в Європі.)

Спосіб оплати : через рахунок PayPal або банківською платіжною карткою

Доставка : на жаль  інтернет магазин basegear.com не робить доставки в Україну, проте в такому випадку можна скористатись послугами посередників (до прикладу компанією Міст). Оскільки доставка товару вартістю понад $50 в межах США безкоштовна, ви безперешкодно пересилаєте придбану річ на склад посередника, а вже посередник доправляє його в Україну.

Відео огляд:

Залишити відповідь