Бюджетний флагман Xiaomi Redmi Note 2 16Гб TDD версії за $117,99

Переглянути пропозицію
117.99 $

xiaomi-redmi-note-2-white1

Xiaomi Redmi Note 2, минулорічний бюджетний флагман Xiaomi за акційною ціною $117,99 можна придбати зараз в магазині Dealsmachine. В Україні цей пристрій, в середньому, обійдеться Вам в середньому у 4500 грн. Смартфон прийшов на зміну попереднику, маючи на меті одразу кілька завдань: оновлення лінійки смартфонів компанії, а також відновлення та закріплення іміджу компанії Xiaomi як виробника доступних за ціною, надійних та багатих на функціонал мобільних пристроїв.

З’явившись на ринку декілька місяців тому, Xiaomi Redmi Note 2 по праву знайшов безліч шанувальників по всьому світі й в Україні. Переконайтесь самі:

  • якісний та яскравий 5.5 FullHD OGS дисплей
  • потужний 8-ядерний Helio X10 Octa Core процесор з частотою 2.0GHz
  • 2Гб оперативки та 16Гб вмонотованої пам’яті
  • швидкий сучасний відео-процесор PowerVR G6200
  • регулярні оновлення прошивки та підтримка української мови (MIUI 7)
  • ємкісний акумулятор 3060mAh та підтримка технології швидкісної зарядки
  • підтримка  Dual SIM / IR порт та багато чого іншого

xiaomi-redmi-note-2-official-image

На Youtube знаходимо безліч відоеоглядів пристрою: нарікають хіба на простенький дизайн та пластиковий корпус. Але співвідношення ціни до якості від того зовсім не страждає, і в цілому  Xiaomi Redmi Note 2 сміло зараховують до минулорічних хітів.

На початках нетом ходило багато різних, що смартфони FDD та TDD версій відрізняються апаратними комплектуючими, та, навіть, дисплей у останніх, нібито, використовується гірший. Згодом усі ці чутки розсіялись і виявилось, що блокування частот відбувається на софтовому рівні в інженерному меню.  В Українських реаліях 3G звязку підтримка частот 4 – го покоління взагалі не має значення на наступних років 5.  Xiaomi Redmi Note 2 TDD версії з коробки буде підтримувати одразу на одній сімці 3G, а на іншій GSM. Усі домисли щодо дисплею зводяться просто до того факту, що телефон вийшов масовим, і виробник використовує у різних партіях телефону різні комплектуючі за наявності, що є цілком нормальним для масового виробництва.

Для перелаштування  частот роботи телефону доведеться покопирсатись у інженерному меню і, не виключено, побавитись із прошивкою. В інтернеті знайдете достатньо інструкцій. Також, не слід забувати про наявність найрізноманітніших кастомних прошивок для цього смартфону: воно того вартує! 😉 Так Ви зможете налаштувати смартфон максимально під свої потреби та вподобання.

 

Оплата замовлення здійснюється через рахунок PayPal або банківською платіжною карткою. Безкоштовна доставка в Україну триває 7-25 робочих днів.

Відео огляд:

Залишити відповідь