Brother HL L2340DW Wireless Monochrome Laser Printer – $70

Переглянути пропозицію
70 $

Акційна пропозиція

Принтер Brother HL L2340DW можна замовити в американському інтернет-магазині Newegg за привабливою ціною – всього $70. В Україні його можна придбати за ~3920 грн. Не важко погодитись, що різниця в цінах просто колосальна.

Коротко про Brother HL L2340DW

Brother HL L2340DWЗа таку ціну ми отримуємо безпровідний принтер із лазерною технологією друку. Але є один нюанс – кольорового друку тут немає, лише чорно-білий. Хоча й потрібен він далеко не всім.

Окрім безпровідного з’єднання через WiFi, принтер також може під’єднуватися до комп’ютера через USB. Тут є можливість роздруковувати документи з мобільних пристроїв через AirPrint, Google Colud Print чи WiFi Direct. Роздільна здатність друку становить 2400х600 dpi, а швидкість при цьому – 26 стор/хв. Brother HL L2340DW має можливість автоматичного двостороннього друку (дуплекс). Покупці виділяють гарну ціну та хорошу для неї якість, легкість у встановленні, проте виникають проблеми із прошивкою та сервісом компанії. Власне, позитивних відгуків майже втричі більше, ніж негативних, тому ми вважаємо, що цей пристрій претендує на тверду четвірку!

Умови оплати та доставки

Оплатити покупку можна через рахунок PayPal або банківською платіжною карткою. Хоча Newegg (як і більшість американських магазинів) не доставляє товари напряму із США, покупці із України можуть скористатися надійним та перевірним сервісом доставки – Meest. Ціна доставки залежить в основному від її ваги та способу перевезення.

Відео огляд:

Залишити відповідь