Трекінгові палиці (частина IІІ)

Переглянути пропозицію

(читайте І  та ІІ частину огляду)

 

Американська компанія MSR ( «Mountain Safety Research, Inc»), заснована альпіністом Ларі Пенберті, виробляє найрізноманітніше туристичне та альпіністське спорядження з 1969 року, й на сьогоднішній день по праву вважається легендарним брендом, позаяк її продукція здобула слави супернадійної за будь-яких умов. В 2001 році власником Mountain Safety Research, Inc стала відома корпорація виробник outdoor-спорядження Cascade Designs, Inc. (яка також володіє такими славетними брендами, як Ther-A-Rest, Platypus, Seal Line та ніші). З 2012 року MSR розпочала випуск трекінгових палиць, які як і решта спорядження цієї торгової марки відзначаються надійністю, продуманістю та зручністю.

Із доволі скромного модельного ряду, для огляду, ми обрали “флагманську” модель – MSR Talus™ TR-3. Це універсальні трек-палиці для будь-якого рельєфу та всіх видів гірських активностей. MSR Talus™ TR-3 – це 3-секційні, телескопічні палиці. Виготовлені зі авіаційного алюмінієвого сплаву (легованого цинком та магнієм) 7000-серії. Інноваційний фірмовий механізм регулювання довжини Trigger Release, дозволить швидко відрегулювати необхідний вам розмір однією рукою. Фірмова система фіксації SureLock™ забезпечує надійність та запобігає проковзуванню навіть при серйозних навантаженнях. Руків’я із м’якого спіненого композитного матеріалу, ремінці із повітропроникної синтетичної тканини. Вістря карбідні гарантують найвищу зносостійкість. Крок регулювання розкладеної палиці 105 – 130 см (Standard) та 115 – 140 см (Long), довжина у складеному стані – 57 см та 60 cсм відповідно. Вага пари палиць MSR Talus™ TR-3 – 620 г.

 

Компанія Masters заснована в північній Італії у 1977 г.  і в даний момент є одним з світових лідерів з виробництва телескопічних трекінгових палиць та палиць для скандинавської ходи. Masters створює свою продукцію на базі сучасних інноваційних конструкторських вирішень, на основі сучасних матеріалів та  та технологій. Це, плюс величезний досвід, дозволяє компанії Masters випускати легкі, надійні та зручні в експлуатації трек-палиці. Переважна більшість продукції виробляється в Італії.

Трекінгові палиці Masters Scout Tour, із серії Hiking – легкі, надійні та прості в користуванні, підійдуть для туристичних виправ будь-якого рівня складності. Це 3-секційні телескопічні палиці, виготовлені із легкого, алюмінієвого сплаву Alu ALLOY 6013 – одного з найміцніших авіаційних сплавів. Всі пластикові елементи від легендарного виробника DuPont (R), відзначаються особливими зносостійкими характеристиками і витримують експлуатацію в умовах екстремальних температур від -50°С до + 40°С. Фірмова система затискачів – CLAMPER locking system гарантує швидке й просте регулювання довжини та надійну фіксацію система витримує вертикальне компресійне навантаження до 63 кг на одну палицю. Анатомічні руків’я виготовлене із м’якого гумового сплаву з ребристою насічкою, що запобігають ковзанню. М’які нейлонові ремінці чудово відводять вологу і швидко сохнуть. Палиці Masters Scout Tour також обладнані знімними твердосплавними вістрями підвищеної зносостійкості. Регульована довжина палиць Masters Scout Tour – 69 – 140 см. В комплекті пластикові (DuPont (R)) кільця діаметром 50 мм. Пара палиць Masters Scout Tour важить 576 г. Виготовлено в Італії.

 

Один з провідних світових виробників легких туристичних меблів нідерландська компанія Helinox, з 2011 року почав випускати легкі трек-палиці власної інноваційної конструкції, які стали одними з найпопулярніших серед молодого покоління туристів в Європі та Пн. Америці. Helinox активно впроваджує новітні технології та інженерні вирішення в цю сферу outdoor-спорядження й на сьогодні модельна лінійка нараховує 11 моделей.

Трек-палиці Helinox DL145 із серії Causeway прекрасно справляться з будь-якими завданнями – трекінг, лижні та високогірні мандрівки. Це оптимальне співвідношення мінімальної ваги та надійності. Helinox DL145 – 3-секційні, телескопічні палиці з важільною системою затискачів. Основа виготовлена із надлегкого ексклюзивного алюмінієвого сплаву TH72M DAC. Система фіксації Helinox Lever Lock – унікальна розробка компанії, базуються на вертикальних важелях, дає значно надійнішу фіксацію, при тому зменшує ваші зусилля при відкриванні та затисканні замка. Регульована довжина палиць – від 64.5 см до 140 см. Руків’я виготовлені із спіненого композитного матеріалу – м’які, ергономічні та зносостійкі, також обладнані синтетичними ремінцями, що ефективно відводять вологу та “дихають”. Вістря із карбід-вольфрамового сплаву підійдуть для будь-якого рельєфу. В комплекті дві пари кілець: менші – туристичні та з більшим діаметром снігові. Важить пара палиць Helinox DL145 – 456 г.

 

Читайте продовження…

Відео огляд:

Залишити відповідь