Двомісні 3-сезонні туристичні намети – огляд американських брендів (частина ІIІ)

Переглянути пропозицію

Продовження(І частину  та ІІ частину читай тут)

 

Оutdoor-бренд Kelty, визнаний північно-американськими шанувальниками активного відпочинку, і практично не відмий у нас, позитивно зарекомендував себе як виробник широкого асортименту наметів. Навряд чи можна віднести Kelty до легендарних торгових марок туристичного спорядження, проте з твердою впевненістю можна стверджувати, що поєднання пристойної якості з демократичними цінами, непоганим дизайном та сучасними технологіями, дають нам повне право сприймати продукцію Kelty як гідного конкурента більш іменитих брендів. В його лінійці ви знайдете як простенькі й дешеві кемпінгові, так і надлегкі  намети для для складних туристичних маршрутів.

Серед наметів Kelty ми обрали дуже популярну модель TN2 TraiLogic™, досить сказати що цей намет відзначена як намет року за 2016 рік американським спеціалізованим часописом “Outside Magazine” та відзначена як “вибір редакції” за 2014 рік туристичним журналом ” Backpacker Magazine”. Це легкий 3-сезонний двомісний намет – “силіконка”. Kelty TN2 – напівсферичний, двошаровий намет, що базується на легкому каркасі із 3 алюмінієвих дуг (2 довгих діагональних та одна коротка поперечна), звісно ж, з кольоровим маркуванням, для спрощення процесу встановлення. Намет має два входи (один D-подібний, а інший збільшений) та два тамбури. Внутрішній намет виготовлено із повітропроникної щільної сітки. Дно виготовлено із легкого зносостійкого нейлону (70D Nylon),  водостійкість – 3000 мм. Тент із нейлону з силіконовим просякненням (40D Sil Nylon), водостійкість – 1800 мм. Kelty TN2 не назвеш особливо просторим наметом, площа дна становить 2.5 м2 (довжина – 211 см , ширина – 127 см), внутрішня висота 107 см. Намет обладнаний внутрішніми кишенями, вентиляційними отворами в тенті, прозорими віконечками на входах у тамбури, безшумними блискавками як на входах у намет, так і на входах у тамбури. Також в цьому наметі є спеціальна опція для теплих літніх ночей – Stargazing Fly™, можливість наполовину скрутити тент аби споглядати зоряне небо. Повна вага цього намету становить скромних 2.18 кг. Намет укомплектований кілочками, розтяжками, чохлом для пакування й транспортування. На офіційному сайті Kelty TN2 коштує – $249.95.

 

 

І на завершення ми не можемо не згадати продукцію, легендарної торгової марки Sierra Designs, мегапопулярної в США й практично не відомої вітчизняним туристам. Sierra Designs була заснована в 1965 році Джорджом Марксом (George Marks) та Бобом Свансоном (Bob Swanson) в містечку Пойнт Річмонд, що в Каліфорнії. Спочатку фірма займалась пошиттям outdoor-одягу (особливо прославилась їхня куртка 60/40 Mountain Parka), та невдовзі розширили виробництво й почали займатись також і туристичним спорядженням. На сьогодні під брендом Sierra Designs продається повний спектр outdoor-спорядження (намети, спальники, наплічники), аксесуарів та одягу для активного відпочинку. Також слід зауважити що розробники спорядження від Sierra Designs не бояться застосовувати сміливі інноваційні рішеннями, які навіть бувалого туриста примушують дивуватися. Намети Sierra Designs ви відразу відрізните за оригінальним дизайном та несподіваною конструкцією.

Для огляду ми обрали цікаву двомісну, 3-сезонну модель – Sierra Designs Flash 2 (2016 року).Намет має оригінальну фірмову конструкцію, що базується на каркасі із 2 поздовжніх та 2 поперечних алюмінієвих дуг (DAC Press-Fit). Sierra Designs Flash 2 намет гібридного типу (одно- /двошаровий) має два просторих входи, а крім того два бічні “тамбури-шафи” із доступом з середини намету через невеликі входи, для зберігання спорядження. Тент намету виготовлено із поліестру з поліуретановим просякненням (75D Polyester Tafetta), водостійкість 1500 мм, дно – із нейлону із поліуретановим просякненням (70D Nylon Taffeta) водостійкість 3000 мм, внутрішній намет комбінований із нейлону (20D Nylon) та  нейлонової сітки (No See-Um Mesh). Площа житлового простору складає 2.78 м2 (довжина- 216 см, ширина – 124 см), площа “тамбурів-шаф” – по 0,48 м2. Внутрішня висота – 108 см.Намет  має активну систему вентиляції, що запобігає утворенню конденсату.  Sierra Designs Flash 2 має спеціальну опцію для споглядання зоряного неба, що можливо завдяки тенту який згортається з одного та іншого боку на третину. Повна вага такого намету становить 2.78 кг, мінімальна вага – 2,47 кг. Sierra Designs Flash 2 коштує, на фірмовому сайті, $259.95.

 

Обираючи намет, не намагайтесь вибрати універсальну річ на всі випадки, добре зважте, якого типу мандрівки та туристичні виправи, ви зазвичай практикуєте і підберіть спорядження яке найбільш відповідатиме вашому типу активності .

Відео огляд:

Залишити відповідь