3-сезонні легкі спальники – огляд європейських брендів (частина ІІІ)

Переглянути пропозицію

Продовження( читай тут: І частину, ІІ частину)

 

Не могли ми пройти повз продукцію справжньої британської легенди – компанії Rab, що заслужила особливу шану в шанувальників альпінізму, високогірних сходжень та скелелазіння. Компанія була заснована 1981 році досвідченим британським альпіністом  Рабом Карінґтоном, який при розробці одягу в першу чергу орієнтувався на свій власний досів. Найбільш популярним звісно ж став пуховий одяг під цією торговою маркою, проте й в інших напрямках розробки туристичного спорядження спеціалісти цієї компанії досягли впевнених успіхів. На сьогодні продукцію під брендом Rab сміливо можна зараховувати до професійного та преміум класу.

Легка 3-сезонна модель спальника на синтетичному утепленні – Rab Ignition 2. Спальник традиційної форми (“мумія”), виготовлений на базі технологічного та високякісного синтетичного утеплювача Pyrotec™ (polyester microfibre insulation ), що забезпечує ефективну теплоізоляцію навіть у вологому стані, має мінімальний компресійний об’єм та вагу й не втрачає своїх властивостей навіть після довготривалого використання. В якості зовнішньої тканини використано надлегкий ripstop нейлон . Підкладка із легкого та приємного до тіла поліестру. Спальник обладнаний регульованим каптуром, утепленим коміром, блискавкою на 1/2 довжини  YKK , внутрішня кишенею та петлями для підвішування. Температурний режим заявлений виробником становить 5°C (Comfort), 0°C (Comfort Limit). Важить Rab Ignition 2 – 1050 г. Розмір в спакованому стані – 20 х 36 см. В комплект входить компресійний.  На офіційному сайті ціна цього спальника становить близько 180 €.

Надлегкий пуховий спальник – Rab Ascent 300 теж абсолютно відповідає вимогам нашого огляду. Спальник традиційної форми (“мумія”), в якості утеплювача застосовано Rab® Hydrophobic Down (високоякісний качиний пух 650FP), водостійкість досягнуто завдяки обробці Nikwax®. Зовнішня оболонка та підкладка виготовлена із новітньої технологічної нейлонової тканини – Pertex® Microlight, яка є надлегкою, повітропроникною та має водостійке просякнення. Rab Ascent 300  обладнаний регульованим каптуром, утепленим регульованим коміром, блискавкою на 3/4 довжини  YKK, внутрішньою кишенькою. також в комплект входить компресійна торбина та чохол для зберігання. Температурний режим заявлений виробником становить 8 °C (Comfort), 1 °C  (Comfort Limit). Важить цей спальник – 840 г. Розмір в спакованому стані – 20 х 36 см. На офіційному сайті ціна спальника Rab Ascent 300 становить – 220 €.

 

Мегапопулярний (особливо в українських шанувальників активного відпочинку) outdoor-бренд Salewa теж працює над розробкою сучасних легких спальників. Корпорація SALEWA SPORTS була заснована в Баварії Йозефом Лайбгартром, у 1935 році .  З кінця  197о-х років фірма нарощує потужності й в переліку її продукції вже є численні моделі туристичного одяг, рюкзаків, наметів, спальників та альпіністське спорядження. У 1980-х Salewa стає міжнародною компанію відкривши своє виробництво спочатку в Австрії а згодом  в Італії. В цій ситуації впроваджується практика децентралізованого виробництва (альпіністське спорядження, рюкзаки та спальники виготовляють в Мюнхені, намети та аксесуари у Зальцбурзі в Австрії, а одяг та взуття в Больцано на півночі Італії). Продукція торгової марки Salewa здобула безліч нагород на міжнародних спеціалізованих виставках та здобула визнання як професіоналів так і серед мільйонів звичайних туристів та екстрималів.

Першим серед спальників під брендом Salewa ми розглянемо модель – SPICE +3. Це легкий 3-сезонний спальник у формі “мумії”, що базується на синтетичному утепленні. Пошито Salewa Spice +3 із надлегкого зносостійкого нейлону – 30D Mini Ripstop Nylon з гідрофобною DWR-обробкою, підкладка з нейлонової тафети. Фірмовий утеплювач Powerloft, при мінімальній вазі та незначному компресійному об’ємі, гарантує високий рівень теплоізоляції, ефективно відводить вологу не втрачає своїх властивостей навіть після дуже тривалого застосування. Температурний рейтинг, заявлений виробником, становить +3 °C. спальник обладнаний утепленим регульованим каптуром, регульованим утепленим коміром, бічною блискавкою YKK на на повну довжину (тому спальник можна застосовувати як ковдру). В комплект входить компресійний мішок. Важить Salewa Spice +3 всього 920 г, й має розмір в спакованому стані – 17 x 30 см. На офіційному сайті такий спальник коштує 125 €.

Ще одна універсальна модель, лишень на базі пухового утеплення –  Salewa ECO -1, надлегкий 3-сезонний спальник у формі “мумії”, який був відзначений міжнародною нагородою Outdoor Gold Industry Award у 2014 році. Цей спальник виготовлено із комбінації  нейлону та поліестру – 30D Mini Ripstop Nylon  та 30D Ripstop recycled Polyester з гідрофобною DWR-обробкою, підкладка з поліесту Polyester Poly Pongee. В якості утеплювача застосовано перероблений пух (80/20; 500 fill power) оброблений іона срібла, що запобігає появі неприємного запаху. Температурний рейтинг, заявлений виробником, становить -1 °C. Спальник Salewa ECO -1 обладнаний утепленим регульованим каптуром, регульованим утепленим коміром, бічною блискавкою YKK на на повну довжину (тому спальник можна застосовувати як ковдру). В комплект входить компресійний мішок. Важить Salewa ECO -1 всього 930 г, й має розмір в спакованому стані – 17 x 35 см. На офіційному сайті такий спальник коштує 230 €.

 

Німецького важковаговик outdoor-індустрії, компанії Vaude, що була заснована у 1974 році Альбрехтом фон Девіцом й на сьогоднішній день є одним з найпотужніших гравців на міжнародному ринку товарів для туризму та активного відпочинку, теж має доволі розвинуту лінійку спальників для різноманітних умов.

Серед модельного ряду спальників Vaude, ми обрали  легку 3-сезонну модель, на базі синтетичного утеплення – Kiowa 500. Це спальник у формі мумії, на базі синтетичного утеплювача Sensofil (100% Polyester), що має високі термоізоляційні показники, та оптимальне співвідношення ваги та компресійного об’єму. В якості зовнішньої тканини застосовано легкий та зносостійкий ripstop поліестр (50D 300T), підкладка також із поліестру. Vaude Kiowa 500 обладнаний регульованим утепленим каптуром, утепленим коміром, блискавкою на всю довжину та внутрішньою кишенькою. Температурний режим комфорту зазначений на рівні 6°C, ліміт комфорту  1°C. При тому спальник важить 1000 г  та має розмір в спакованому стані – 20 x 30 см. В комплект входить компресійна торбина. Вартість спальника Vaude Kiowa 500, на офіційному сайті, складає 150 €.

Пуховий з- сезонний спальник Vaude Cheyenne 500 хоча трохи важчий, проте має серйозніший показник температури комфорту. В якості утеплення в цьому спальнику застосували качиний пух (80 / 20) 550 cuin. Утеплювач розміщений за принципом поперечних валків, що запобігає “перетіканню” та зсуванню пуху. В якості зовнішньої тканини застосовано легкий та зносостійкий ripstop поліестр (50D 300T), підкладка також із поліестру. Vaude Cheyenne 500 має регульований каптур обтічної форми, утеплений комір, блискавку на повну довжину та внутрішню кишеньку для дріб’язку. Температура комфорту цього спальника зазначена на рівні 2 °C, ліміт комфорту -3 °C. Важить цей спальник 1200г. Розмір в спакованому стані – 20 x 30 см. В комплект входить компресійна торбина. Вартість спальника Vaude Cheyenne 500 складає 220 €.

Бажаємо вдалих й веселих мандрівок та пригод …

 

Відео огляд:

Залишити відповідь