3-сезонні легкі спальники – огляд європейських брендів (частина ІІ)

Переглянути пропозицію

 

Продовження(І частину читай тут)

 

Французька легенда outdoor-індустрії, компанію Millet, заснована в 1921 році Марком Міллетом, (спочатку займалась пошиттям господарських сумок й лише після ІІ світової, спадкоємці засновника, брати Раймон та Рене Міллет почали займатись туристичними наплічниками, а в 1950 році вони сконструювали наплічник для високогірних сходжень). Варто лише згадати, що незмінним прихильником продукції Millet був найславніший альпініст всіх часів – Райнгольд Месснер. На сьогодні  під брендом Millet випускається високотехнолгічне, сучасне та якісне спорядження, одяг  та взуття для альпінізму, скелелазіння та екстримального відпочинку. Ну й звісно серед продукції цієї торгової марки є цілий модельний ряд легких та зручних спальників.

Millet Composite 0 – оптимальна модель для 3-сезонного використання Це спальник класичної форми “мумія”, пошитий за фірмовою технологію Composite™, що полягає у застосуванні різних типів утеплювача в долішній та горішній частинах спальника. Верхня частина (та якою ви укриваєтесь) наповнена гібридним утеплювачем SMARTBLEND™, що складається на 70% з качиного пуху K-DRY™ та на 30% – із синтетичного утеплювача Shinsoft 4T™. Долішня частина (та що опиняється під вашим тілом) наповнена синтетичним утеплювачем Shinsoft 4T™. Крім того кожна камера з утеплювачем оброблена алюмінієвим фольгуванням аби відбивати тепло вашого тіла й підвищити рівень теплоізоляції. Для запобігання утворенню “холодних плям” було застосовано фірмову технологію розміщення утеплювача – V baffling. Зовнішньою оболонка комбінована – Nylon 40D / Polyester 50D RipStop з водостійкою обробкою, для підкладки використано Nylon 40D. Також спальник обладнаний регульованим каптуром, утепленим коміром, пасками для туристичного килимка, блискавкою на 3/4 довжини та внутрішньою кишенькою для дрібниць. Температурний режим комфорту заявлений виробником від 5°C до 0°C. Вага Millet Composite 0 (розмір regular) – 1000 г , розмір в спакованому стані – 24 x 18 см. В комплект входить компресійний мішок, який можна легко трансформовувати в подушку. Коштує такий спальник близько 150 €.

Більш легка та компактна , а відповідно й дорожча модель 3-сезонного спальника- Millet Alpine LTK 800. Це пуховий спальник класичної форми “мумія”. В якості утеплення застосовано  качиний пух (700 Fill power). Зовнішньою оболонка із двох ґатунків поліестру ( Poly 20 D / 400T RipStop) має водостійку обробку. Підкладка із м’якого та приємного на дотик поліестру (Polyester 20D / 380T). Millet Alpine LTK 800 обладнаний регульованим каптуром, утеплювальною планкою вздовж блискавки, блискавкою на повну довжину та внутрішньою кишенькою для дрібниць. Температурний режим комфорту заявлений виробником від 5°C до 0°C. Важить цей спальник (розмір regular) всього лиш 750 г , розмір в спакованому стані – 27×13 см. В комплект входить компресійний мішок фірмової розробки Jet Pack System™. Коштує такий спальник близько 200 €.

 

MONTANE порівняно молода британська компанія, про те дуже агресивна, зорієнтована на новітні технології та інноваційний підхід. Їй всього 21 рік, починала вона з легкого технологічного одягу для альпінізму, але зараз це вже серйозний гравець не лише на ринку outdoor-одягу, а й туристичного та альпіністського спорядження. Серед продукції не останнє місце займають легкі технологічні спальники.

Легка 3-сезонна модель спальника на синтетичному утепленні – MONTANE Prism. Спальник традиційної форми, виготовлений на базі технологічного та високякісного синтетичного утеплювача PRIMALOFT® SILVER ECO, що забезпечує ефективну теплоізоляцію навіть у вологому стані, має мінімальний компресійний й не втрачає своїх властивостей навіть після довготривалого використання. В якості зовнішньої тканини використано вискотехнологічний та надлегкий нейлон – PERTEX® Microlight Mini Rip-stop. Підкладка PEAQ Synthetic lining легка та приємна до тіла, а крім того чудово відводить волого та швидко сохне. Спальник обладнаний регульованим каптуром 3-D, утепленим коміром, блискавкою на 3/4 довжини  YKK VISLON zip, внутрішня кишеня. Температурний режим заявлений виробником становить 5°C (Comfort), 0°C (Comfort Limit). Важить MONTANE Prism – 1248 г. В комплект входить тканевий чохол для зберігання спальника та компресійний водостійкий мішок(Dry bag), який трансформовується при потребі в подушку.  На офіційному сайті ціна MONTANE Prism становить – £200.

Надлегкий пуховий спальник – MONTANE Featherlite теж абсолютно відповідає вимогам нашого огляду. Спальник традиційної форми, в якості утеплювача застосовано високоякісний пух 750+ fill power  90/10. Зовнішня оболонка виготовлена із новітньої технологічної нейлонової тканини – PERTEX® Quantum Rip-stop, яка є надлегкою, повітропроникною та має водостійке просякнення. Підкладка – PEAQ Down, приємна на дотик легка, повітропроникна, ефективно відводить вологу та швидко сохне. MONTANE Featherlite  обладнаний регульованим каптуром 3-D, утепленим коміром, блискавкою на 3/4 довжини  YKK VISLON zip, внутрішня еластична сітчаста кишеня. Температурний режим заявлений виробником становить 5°C (Comfort Limit). Важить MONTANE Featherlite – 860 г. В комплект входить тканевий чохол для зберігання спальника та компресійний водостійкий мішок(Dry bag), який трансформовується при потребі в подушку.  На офіційному сайті ціна спальника MONTANE Featherlite становить – £180.

 

Данський бренд туристичного спорядження Nordisk взяв свій початок від компанії Northern Feather заснованої в 1901 році, яка займалась торгівлею пухом та пір’ям. В 1967 Northern Feather утворює дочірню компанію Nordisk Freizeit, яка сфокусувалась на ринок туристичного спорядження, адже саме в цей час в Європі зростає масове зацікавлення активним відпочинком та мандрами. Лише у 1991 році торгова марка в наслідок рендерінгу отримує нинішню назву – ” Nordisk”. Під цим брендом на сьогодні продається туристичне спорядження (намети, спальники, наплічники, туристичний посуд, тощо) по всій Європі, а також в Японії та Кореї. Спорядження Nordisk користується високим попитом  першу чергу за тверду скандинавську якість, хоча не поступається провідним брендам ані в питанні новітніх технологій, ані в питанні сучасного дизайну.

Першим нашу увагу привернув 3-сезонний легкий спальник Nordisk Canute -2°. Це спальник у формі мумії, на базі фірмового синтетичного утеплювача Northguard, що має високі термоізоляційні показники, та оптимальне співвідношення ваги та компресійного об’єму. в якості зовнішньої тканини застосовано легкий та зносостійкий нейлон (30D), підкладка також із нейлону. Nordisk Canute -2° обладнаний регульованим утепленим каптуром, утеплювальним коміром, блискавкою на всю довжину та внутрішньою кишенькою. Температурний режим комфорту зазначений на рівні 4°C, ліміт комфорту  -2°C. при тому спальник важить 1100 г (розмір М) та має розмір в спакованому стані – 23 x 29 см. В комплект входить компресійна торбина. Вартість спальника Nordisk Canute -2° складає 140 €

Пуховий з- сезонний спальник Nordisk Celsius +4° значно легший та займає значно менший транспортний об’єм при тому має вищу межу температури комфорту. В якості утеплення в цьому спальнику застосували гусячий пух (European Goose Down) 700+ cuin, співвідношення пух/перо – 90/10. Утеплювач розміщений за принципом поперечних валків, що запобігає “перетіканню” та зсуванню пуху. Зовнішня тканина -100 % Polyester  з водостійким просякненням, підкладка із дуже приємного на дотик нейлону ”Silk Touch”. Nordisk Celsius +4° має регульований каптур обтічної форми, утеплений 3D- комір, утеплювальну планку на блискавці на повну довжину. Температура комфорту цього спальника зазначена на рівні 4 °C, при тому він важить лише 760 г. Розмір в спакованому стані – 21 x 40 см. В комплект входить компресійна торбина. Вартість спальника Nordisk Celsius +4° складає 260 €.

 

Буде продовження…

Відео огляд:

Залишити відповідь