Xiaomi Mi Smart Flower and Plant Monitor – $9,99

Переглянути пропозицію
9.99 $

xiaomi-plants-smart-monitor-flowersУнікальний сенсор Xiaomi Mi Smart Flower and Plant Monitor, що може стати у пригоді усім любителям домашніх рослин, можна придбати на Gearbest уже за $9,99 завдяки промокоду HGS1111. Промокод додаємо безпосередньо у кошику у спеціальне поле. Ціна в Україні стартує коло позначки 350-400 грн.

 

Любов до різноманітних дрібничок та деталей компанії Xiaomi просто вражає. Який іще ґаджет представить Xiaomi світи є швидше реторичним питанням. на котре дасть відповідь недалеке майбутнє. Наразі маємо цікавий сенсор Xiaomi Mi Smart Flower and Plant Monitor, котрий уміє вимірювати кількість світла, вологість, насиченість грунту мінералами (РН, нітрати) та температуру. А ще спеціальна аплікація Miplant App (нажаль, тільки англійською) із вмонтованою енциклопедією з рекомендаціями по вирощуванню сотень і сотень декоративних рослин усебе вдома. Якщо відверто, без неї цей ґаджет виявився би просто диковинним прибамбасом. А так. у ролі садівника – аматора може себе випробувати навіть відвертий початківець.

xiaomi-flower-monitor-2

Xiaomi Mi Smart Flower and Plant Monitor не вимагає якохсь додаткових пристроїв для керування, крім, звісно, смартфону з підтримкою Bluetooth 4.1 на основі Android чи IOS. Досить встановити аплікацію Miplant App та підєднатись напряму до Xiaomi Mi Smart Flower and Plant Monitor. Аплікація підтримує роботу з багатьма сенсорами одночасно! Сенсор живиться від звичайної батарейки CR2032.

1466653358989780

 

То хто готовий випробувати себе в ролі садівника? 😉

 

Оплатити покупку можна банківською платіжною карткою або через Paypal. Безкоштовна доставка в Україну в середньому триває 10-30 робочих днів.

Халява!


Відео огляд:

Залишити відповідь