Туристичний набір посуду MSR PocketRocket Stove Kit – $74.89

Переглянути пропозицію
$74.89

Легкий, компактний та функціональний набір туристичного посуду на 2 особи PocketRocket Stove Kit від легендарного американського outdoor-бренду MSR. Набір включає надзвичайно популярний легкий газовий пальник MSR PocketRocket, казанок із анодованого алюмінію об’ємом 2 л, 2 пластикові глибокі миски, два пластикові термогорнятка та 2 пластикових столових прибори “sporks”. Казанок обладнаний складною ручкою та пластиковою кришкою з перфорацією для проціджування. Всі пластикові елементи виготовлені із поліпропілену що не містить бісфенолу-А, та інших токсичних елементів.  Всі елементи компактно складаються в казанок, вага цього набору (включно з пальником) – 816 г.

 Характеристики:

  • комплектація – пальник MSR PocketRocket / казанок 2 л / кришка з перфорацією / 2 миски / 2 термогорнятка / 2 столових прибори “sporks”
  • матеріал – (пальник) stainless steel /(казанок) hard-anodized aluminum / (посуд) polypropylene BPA-free
  • час закипання 1 л води – 3.5 хв
  • витрати пального – 220 г / 60 хв
  • розмір в спакованому стані – 14 х 16 см
  • вага – 816 г (з пальником включно)
  • гарантійний термін – 5 років!

на українських ресурсах такий набір можна придбати орієнтовно за 3600 грн

Спосіб оплати : через рахунок PayPal або банківською платіжною карткою

Доставка : на жаль даний інтернет магазин не робить доставки в Україну, проте в такому випадку можна скористатись послугами посередників (до прикладу компанією Міст). Оскільки доставка товару вартістю понад $25 в межах США безкоштовна, ви безперешкодно пересилаєте придбану річ на склад посередника, а вже посередник доправляє його в Україну.

Халява!


Відео огляд:

Залишити відповідь