Тестер води Xiaomi Mi TDS Pen – $6.56

Переглянути пропозицію
6.56 $

Тестер води Xiaomi Mi TDS Pen можна придбати в китайський магазині Gearbest за знижкою –  $6.56 (мінімальна ціна в Україні – 349 грн). Китайський бренд вже давно зарекомендував себе на ринку, як виробник гаджетів та різної електроніки.

Розумна ручка (по розмірах вона є близькою до звичайних ручок) виконана в легкому та приємному стилі, притаманному Xiaomi загалом. Матеріал – пластик, важить вона 27.4 г. Має дисплей, який показує жорсткість води в умовних одиницях зі шкалою від 0 до 1000.

xiaomi mi tds testerXiaomi Mi TDS Pen призначений для вимірювання жорсткості води. Варто усвідомити, що пристрій не може точно відповісти на питання «чи можна вживати воду до пиття?» Ручка вимірює електропровідність води, тобто чим більше солей у воді (при чому не важливо яких), тим більший показник. Вона не визначає рівень токсичних речовин та інших шкідливих речовин.

Проте їй можна знайти й інше застосування: ручка чудово підійде, щоб визначити, скільки накипу після неї залишиться; це непоганий вибір для акваріумістів та фермерів, про що пишуть люди на форумі. Дізнатися відгуки покупців про товар можна тут.

Оплата замовлення здійснюється через рахунок PayPal або банківською платіжною картку. Безкоштовна доставка в Україну триває 7-25 робочих днів. Також є можливість докупити трек-номер для відстеження посилки за $1.7.

Халява


Відео огляд:

Залишити відповідь