Система приготування їжі Jetboil Flash – $74.95

Переглянути пропозицію
$74.95

Оновлена версія мегапопулярної система приготування їжі в польових умовах JetBoil Flash, яка стала класикою не лише в західного, а й у вітчизняного шанувальника активного відпочинку. Система складається з алюмінієвого горнятка FluxRing® об’ємом 1 л, з інтегрованим теплообмінником, в неопреновому чохлі та з пластиковою кришкою; газового пальника з інтегрованим п’єзопідпалом та підставка- триніжка під балон. JetBoil Flash  заслужила свою популярність крім того ще й за економність та енергоефективність – 0.5 літра води ви можете закип’ятити лише за 1 хвилин та 40 секунд, при цьому витратите лише 10 г газу.Всі елементи компактно складаються в горнятко.

Характеристики:

  • комплектація – ємність (горнятко) на 1л з інтегрованим теплообмінним радіатором в неопреновому чохлі / газовий пальник з п’єзопідпалом / пластикова кришка / підставка-під газовий картридж
  • індикатором нагрівання, що міняє колір при закипанні
  • час закипання 0.5л води –  1 хв. 40 сек.
  • витрата газу –  230 г/12 л
  • розмір у складеному стані – 104 х 180 мм
  • вага системи – 373 г (без газового картриджа)

колір: Carbon, Matrix, JetCam

Спосіб оплати: через рахунок PayPal або банківською платіжною карткою

Доставка: на жаль даний інтернет магазин не робить доставки в Україну, проте в такому випадку можна скористатись послугами посередників (до прикладу компанією Міст). Оскільки доставка товару вартістю понад $50 в межах США безкоштовна, ви безперешкодно пересилаєте придбану річ на склад посередника, а вже посередник доправляє його в Україну.

Халява!


Відео огляд:

Залишити відповідь