Розпродаж OPPO Mirror 5s – $89,99

Переглянути пропозицію
89.99 $

Середняка OPPO Mirror 5s можна замовити на розпродажі Gearbest уже за доступні $89,99 завдяки промокоду на знижку OPPO5. Промокод додаємо безпосередньо у кошику. Увага, потрібна реєстрація! Смартфон є доступним у срібному виконанні. В Україні OPPO Mirror 5s офіційно не продається.

Компанія ОРРО належить до лідерів мобільного ринку Піднебесної та й Азії загалом. ОРРО поруч з компанією Apple практично домінують преміум ринок регіону. Компанія робить ставку в першу чергу на якість виконання та компонентів, щоб не розчарувати своїх прискіпливих шанувальників. От і виходить, що гаджети  ОРРО при схожих характеристиках з конкурентами, значно відрізняються своїм цінником. Смартфони Xiaomi на фоні ОРРО коштують майже копійки.

OPPO Mirror 5s на весні 2017 своїми технічними характеристиками вже нікого не здивує. Платформа  Snapdragon 410 і 2 ГБ РАМ стали певною буденністю. Та й сам смартфон доживає уже свої останні дні на ринку  після анонсу в серпні 2015. Але ціна робить своє 😉 $90 ! За рівнем продуктивності смартфон легко тягається з Xiaomi Redmi 4A. А от виконання буде кращим в ОРРО. У всьому іншому годі нарікати,- якість виконанні на висотію Якщо вас цікавить гаджет від лідера ринку Піднебесної маєте чудову нагоду. Це власне той випадок, коли менше може бути більшим! 😉

 

  • 4 – ядерна платформа  Snapdragon 410 1.4Ghz, відеоядро Adreno 306
  • 2Гб РАМ, 16Гб РОМ, підтримка карт пам’яті – окремий слот!
  • підтримка мереж GSM/3G/4G, 2 сім – картки
  • WiFi, Bluetooth v4.0, GPS, IR Sensor
  • передня 5 і задня 8 МР камери
  • ємний акумулятор на  2420 mAh
  • компактні габарити: 14.34 x 7.12 x 0.765 cm , 160г
  • Android 5.1, ColorOS 2.1, підтримка укр. мови після маніпуляцій

Операційна надбудова ColorOS від ОРРО за своїм принципом та побудовою дуже нагадує IOS. До того ж, користувачі відзначають інтуітивність та зручність у користуванні. Тут проблем не повинно виникнути.

Українську мову в інтерфейсі смартфону можна ввімкнути шляхом нескладної маніпуляції – див. за посиланням. 

Серед іншого, слід відзначити акумулятор середньої ємності: але на день користування повинно вистачити з лихвою. А от окремий слот для карт памяті, якого так бракує у смартфонах Xiaomi, є однозначним плюсом OPPO Mirror 5s 😉

Оплата замовлення здійснюється  кредиткою або платіжною системою Paypal в залежності від магазину. Доставка триває 7-25 робочих днів, відповідно.

Халява! 


Відео огляд:

Залишити відповідь