Намет Wild Country Hoolie 3 – $148.86

Переглянути пропозицію
$148.86

Тримісний легкий намет Hoolie 3, від британського бренду Wild Country, що є суб-брендом легендарного виробника наметів, компанії Terra Nova. Основною перевагою даного намету є великий внутрішній простір, при мінімальній вазі. Wild Country Hoolie 3 – тунелеподібний намет з одним входом та одним просторим тамбуром. конструкція намету базується на двох дугах із міцного wild-country-hoolie-3_2та зносостійкого дюралюмінієвого сплаву Superflex. Тент та дно виготовлені із ріп-стоп поліестру з PU просякненням – Stormtex P4000 FR /  Aqua Stop p6000. Намет має кольорове маркування для спрощення процесу встановлення. Wild Country Hoolie 3 прекрасно підійде для пішого туризму, вело-мандрівок, лижних мандрівок, а також для таборів та відпочинку на природі.

 

zoom_hoolie_3_tent_3

Характеристики:

  • тканина – (тент) ріп-стоп поліестр з PU просякненням – Stormtex P4000 FR / (дно) ріп-стоп поліестр з PU просякненням  Aqua Stop p6000
  • водостійкість – (тент) 4000 мм / (дно) 6000 мм
  • каркас – 2 дуги ( 8.5 mm Superflex Alloy)
  • 1 вхід / 1 тамбур
  • габаритні розміри розставленого намету – 345  х 165 х 100 см
  • розмір у спакованому вигляді – 43 х 17 см
  • вага – 3 кг

колір: Green

на українських ресурсах такий намет можна придбати орієнтовно за 8300 грн

Спосіб оплати: через рахунок PayPal або банківською платіжною карткою

Доставка: на жаль даний інтернет магазин не робить доставки в Україну, проте в такому випадку можна скористатись послугами посередників (до прикладу компанією Міст). Оскільки доставка товару вартістю понад $50 в межах США безкоштовна, ви безперешкодно пересилаєте придбану річ на склад посередника, а вже посередник доправляє його в Україну.

Халява!

 


Відео огляд:

Залишити відповідь