Набір для розумного дому: Xiaomi Smart Home Suite – $48,19

Переглянути пропозицію
48.19 $

Стартовий набір для облаштування розумного дому Xiaomi Smart Home Suite можна придбати на Fasttech уже за $48,19. Найкраща пропозиція! Ціна в Україні від 1400грн.

xia_smart

Компанія Xiaomi давно уже навчилась створювати якісні смартфони та інші мобільні ґаджети. Минулого року компанія всерйоз вирішила зайнятись ще й власною концепцією розумного дому. Концепція Xiaomi не є жодною революцією, і схожі вирішення уже давно існують на ринку. Цікавим для користувачів може виявитись ідея обєднати найрізноманітніші ґаджети на господарстві в одне ціле, – мережу WiFi. Починаючи від смартрезетки, і закінчуючи очищувачем повітря та камерою спостереження.

Даний набір є основоположним для організації системи розумного дому від Xiaomi. Він включає в себе модуль контролю за елементами системи, кнопку-пульт, дачик руху, та 2 датчики для дверей чи вікна.

xiaomi_smart_home_outfit

Модуль управління системою служить водночас і для нічного освітлення в приміщенні. До слова, колір освітлення можна вибрати довільний. А також, містить динамік.

Кнопку-пульт можна використовувати як для перемикання режимів системи, так і як зовнішній дзвоник на двері.

xiao_smart_home4

Датчик руху можна використовувати всесторонньо. Особливо, якщо обзавестись іншими розумними ґаджетами Xiaomi. Радіус дії – 4 метри.

xiaomi_smart_home_1

Датчики на вікна/двері можуть виявитись лишень початком у колекції. Вони оснащені магнітом, і сигналізують, коли відкриваються чи закриваються двері/вікно.

xiaomi_smart_home_2

Найголовніше, усі датчики оснащені модулем WiFi і можуть куруватись як через модуль управління системою, так і за допомогою смартфону напряму. Датчики живляться за допомогою кнопкової батарейки.

В комплекті знайдете також спецільні двосторонні наліпки для фіксації сенсорів.

Необхідною передумовою створення системи розумний дім Xiaomi є спеціальна аплікація, доступна для пристроїв Android та IOS.

Оплатити покупку можна зручно через рахунок PayPal або кредиткою. Безкоштовна доставка в Україну в середньому триває 10-25 робочих днів.

Твій сайт Халяви


Відео огляд:

Залишити відповідь