Косметика від L’Oreal Paris за знижками

Переглянути пропозицію

L'Oreal Paris

Помада L’Oreal Paris – 161 грн

Це тестер чудового косметичного продукту, розробленого з урахуванням особливостей різного кольору волосся і відтінків шкіри. Розкішна помада покликана робити губи виразними і привабливими, а також забезпечує догляд за чутливою шкірою. Французькі фахівці представили ретельно підібрану колірну гамму, в якій зібрані найбільш тонкі і чисті відтінки. Так, для темного волосся і оливкового кольору обличчя пропонуються вершкові і теплі коричневі.

Розмір: 4,5 мл

Колір: червоний

 

 

 

 

 

L'Oreal Paris

Туш L’Oreal Paris – 155 грн

Відомий косметичний бренд L’Oreal Paris представив туш Volume Million Lashes Excess Mascara. Туш не тільки надає максимальний обсяг і виразний погляд. Крім того, завдяки спеціальній щіточці з еластомеру, яка на 50% більше оснащена унікальними щетинками, туш розділяє вії і вони не злипаються. Великого розміру щіточка щільно стикається з віями і повністю покриває тушшю кожну з них.

Розмір: 9 мл

Колір: чорний

 

 

 

 

 

 

L'Oreal Paris

Тіні L’Oreal Paris – 107 грн

Подаруйте собі розкішний колір. Гелева технологія створення тіней забезпечує ковзне “оксамитове” нанесення і стійкість кольору. Відтінки можна змішувати між собою або використовувати окремо.

Розмір: 9 мл

Колір: коричневий

 

 

 

 

 

Спосіб оплати : кредитна картка, готівка

Доставка :  вартість кур’єрської доставки – 35 гривень, до складу Нової Пошти – 25 гривень. за наявності ModnaKarta доставка – безкоштовно.

 Твоя Халява


Відео огляд:

Залишити відповідь