Професійна косметика для волосся Indola, Schwarzkopf Professional від 128 грн

Переглянути пропозицію

indola

Шампунь для вирівнювання волосся Indola – 162 грн

Професійна косметика Indola Professional призначена для використання в салонах і надає перукарям безмежні можливості для творчості. Ефективність і простота застосування зробили популярним її використання і в домашніх умовах. У склад косметики входить безліч активних натуральних компонентів. У складі продукції використовуються комплекси інгредієнтів, ретельно відібрані, безпечні, надійні і повністю ефективні. Ви помітите позитивні результати вже після перших застосувань – волосся стане здоровими, красивими, еластичними і блискучими

Розмір: 300 мл

Колір: безбарвний

Країна виробництва: Німеччина

 

 

 

 

 Schwarzkopf Professional

Сироватка Активатор росту волосся 7 * Schwarzkopf Professional – 559 грн

Склад  збагачений карнітин тартратом, таурином і ехінацеєю, за рахунок чого продукт впливає максимально ефективно. В складі прісутні безліч активаторів, що підсилюють кореневу енергію і клітинний розподіл. Ефірні масла і рослинні екстракти ефективно підвищують життєздатність коренів волосся. Внаслідок використання BC Hair Activator Serum активує сироватки для рідкого волосся, яке набуває неймовірної сили, густоти, товщини і блиску. Ріст волосся активізується і прискорюється.

Розмір: 10 мл

Колір: безбарвний

Країна виробництва: Німеччина

 

 

 

 

 Schwarzkopf Professional

Лак для волосся Schwarzkopf Professional – 228 грн

Красива, стильна зачіска – частина неповторного образу будь-якої сучасної жінки. Для створення гала-зачісок, що вимагають особливого обсягу фахівцями лабораторії Schwarzkopf розроблений новий лак для волосся Glamour Queen. Лак швидко сохне, не містить води, максимальний ефект дії – від коренів і по всій довжині волосся. Будь-яка фантазія стилістів, втілення всього творчого потенціалу в створенні неповторних образів в будь-яких стилях і напрямках, незалежно від довжини і густоти вашого волосся тепер можливі завдяки Glamour Queen.

Розмір: 250 мл

Колір: сріблястий

Країна виробництва: Німеччина

 

 

 

 

Спосіб оплати : кредитна картка, готівка

Доставка :  вартість кур’єрської доставки – 35 гривень, до складу Нової Пошти – 25 гривень. за наявності ModnaKarta доставка – безкоштовно.


Відео огляд:

Залишити відповідь