Які ж взуттєві бренди користуються популярністю у світі спорту найбільше?

Перші кросівки з’явилися майже сто років тому і за свою історію стали використовуватися не тільки як взуття для спорту.

 logotipy-izvestnyh-brendov-odezhdy-i-obuvi_2_1Все більше сучасних людей звертають увагу на бренди речей, що купують. Для деяких це данина моді і бажання не відстати від неї. Інші ж дивляться на красивий ярличок з метою підтвердити свою упевненість, що тримають в руках якісну річ.

Мода не стоїть на місці, і всесвітньо відомі бренди спортивного одягу давно звернули увагу на популярність вільного міського стилю. Про бренди спортивного одягу ми дізнаємося в основному з логотипів, і чим частіше вони будуть зустрічатися, тим вищі будуть рейтинги фірми. Саме тому багато виробників почали випускати лінійки одягу на кожен день, молодіжні аксесуари та взуття.

Серед світових брендів спортивного одягу більшою популярністю у нас користуються речі з Англії та Америки, а також продукція німецьких компаній.

 

 

Ось невеликий список брендів спортивного одягу, які користуються попитом серед молодих і активних людей :adidas

  • Найвідоміші бренди німецького спортивного одягу відмінно зарекомендували себе не тільки за рахунок бездоганної якості, але й через оригінальний дизайн. Серед них найбільш впізнаваними залишаються смужки на логотипі Adidas.
  • Одним з найбільш пам’ятних логотипів брендів спортивного одягу залишається “котячий вигин” від Puma . Одяг, взуття та аксесуари від відомої марки дуже добре вписуються в повсякденний стиль та повністю відповідають вимогам молоді.

 

  • Серед відомих брендів спортивного одягу  особливе місце займає Reebok. Продукція відрізняється не тільки якістю і відчуттям стилю, але і постійною розробкою інноваційних технологій і вдосконалення продукції.

 

  • Логотип відомоnikeї компанії Nike представлений популярною фірмовою галочкою Swoosh, яка ототожнює крило грецької богині Вікторії. Nike  відрізняються незвичайною вафлеподібною підошвою. Вони чудово підходять для напружених тренувань. Устілка створена таким чином, що підлаштовується під будову стопи свого хазяїна.

 

 

  • Одним з найефектніших серед брендів спортивного одягу вважається Asics. Він у більшій мірі спеціалізується на одяг для тенісу, бадмінтону та футболу.

 

  • У рейтингах найкращих брендів спортивного одягу на перших місцях завжди виявляється англійська компанія Umbro. В першу чергу бренд асоціюється з футболом, але є і лінійки для активного відпочинку і кожного дня.

 

newbalance

  • На перших місцях серед найвідоміших брендів спортивного одягу та взуття лідирує New Balance. Фірма спеціалізується на продукції для бігу, йоги і тенісу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Провідні виробники спортивного одягу та взуття Adidas та Nike повідомляють про те, що вже незабаром персональні кросівки для кожного клієнта друкуватимуть на 3D-принтері.

Перед покупкою спортивного взуття в магазині з кожного клієнта індивідуально зніматимуть персональні мірки і, з урахуванням отриманих даних, 3D-принтер в той же день надрукує кросівки.

Технологія 3D-друку дозволяє реалізувати таку ідею, додатково забезпечуючи можливість виробництва кросівок прямо в спеціалізованому магазині. Кожна модель буде унікальною, з урахуванням побажань клієнта.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=3RucyZiPfjw[/embedyt]

Залишити відповідь