Що таке “Чорна П’ятниця»?

black-friday-targetЩо таке «Чорна П’ятниця»?  Хитра маркетингова фішка, феєричне свято шопоголіка, квінтесенція «бездуховного» споживацького суспільства, чи хороша раціональна традиція що приносить користь як покупцям так і продавцям?

Якщо бути чесним то в кожному з цих тверджень є доля правди, однак давайте по порядку.. Як з’явився цей день у календарях.

ecb44ef317e865e15c3d60a147967f77Звісно ж ця традиція виростає з часів «дикого капіталізму» й на «Дикому Заході». Ще з кінця ХІХ століття для пожвавлення роздрібної торгівлі, власники великих крамниць та універмагів у США, почали вдаватись до передріздвяних розпродажів. Жорстка боротьба за клієнта, бажання звільнити склади від залежалого товару в кінці року, з одного боку, знаходила гарний відгук з боку покупців, які перед святом, коли прийнято дарувати один-одному подарунки, снували від крамниці до крамниці в пошуках чогось підхожого за хорошу ціну. А крім того, що може бути кращою рекламою торгової точки, як не найкраща ціна. Тому традиція передріздвяних розпродажів швидко прижилась в американському суспільстві і стала одним із символів святкування «Американського Різдва».

enhanced-buzz-wide-30698-1448384598-32Чому саме п’ятниця? Так вже склалось що період між Днем Подяки, що припадає на останній четвер листопада, та Різдвом (25 грудня) сприймався як час приготування до Різдва, а тому п’ятниця після Дня Подяки, вважається стартом сезону передріздвяних знижок.. і звісно саме на старті треба дати доброго жару, щоб приголомшений споживач не міг оговтатись аж до Різдва.

Сам термін «Чорна П’ятниця» з’являється в середині 60-х років. Пов’язують його із поліціянтами Філадельфії, які через страшні дорожні затори та натовпи на тротуарах, назвали день початку передріздвяних розпродажів – «Чорною П’ятницею». Є ще альтернативна легенда яка запевняє, ніби ця назва походить від чорного кольору чорнила, яким раніше в Америці записували прибутки в бухгалтерські книги, а видатки відповідно – червоним.. І хоча цей термін звучить моторошно й песимістично і мав би відлякувати обивателя, він швидко розповсюдився, спочатку по Східному узбережжю, а невдовзі по всій території США. Отже в підсумку маємо – що перших 24 години, які відкривають сезон передріздвяних розпродажів.. є часом найпривабливіших, найбожевільніших і найнеймовірніших знижок.

chornoАле процес просувався далі, і оскільки власникам магазинів виявилось мало самої «Black Friday», аби розпалити покупців по справжньому, вони з 80-х запровадили такий маркетинговий хід як «дорбастери» (від англійського door-buster) – спецпропозиції (товар із знижкою 80-90 %) для найперших відвідувачів в цей день. І таки спрацювало, – магазини почали відчиняються  вдосвіта, о 6 ранку, а подекуди навіть опівночі, а під дверима вже купчився знавіснілий натовп шопоголіків, які влітаючи в магазин змітали все підряд із прилавків.

ap_670198376582-pic905-895x505-72510Найбільшого піку «святкування» «Black Friday» досягло в нульові, то тут то там в магазинах виникали навіть бійки за найсоковитішу пропозицію, подекуди навіжений натовп  трощив прилавки, подекуди діставалось персоналу, а  декого навіть «затоптали» …

Як свідчить статистика «Чорної П’ятниці» 2005 року, американці потратили за добу – понад 16 мільярдів доларів, а для порівняння в 2013 році – 64 мільярди зелених. В середньому кожен покупець витратив понад 400 доларів. А за даними мережі Волмарт  на 9 годину ранку в «Чорну П’ятницю» того ж таки 2013 року їх магазини відвідало 22 мільйона покупців. За даними 2014 року в роздрібній торгівлі США в “Чорну П’ятницю” отоварилось 95.5 мільйонів американців.

upload-19-pic668-668x444-54999В глобалізованому світі, такий агресивний маркетинговий досвід, швидко взяли на озброєння на різних континентах – в Європі, в Азії, в Латинській Америці також влаштовують – цю навіжену споживацьку кориду. Однак такого градусу кипіння як в США, в інших куточках планети все ж не вдалось досягти.

На сьогодні, ситуація дещо змінилась на користь інтернет торгівлі, адже всі серйозні торговельні онлайн- ресурси також і влаштовують «Чорні П’ятниці», тому багато споживачів відмовляються від шаленого натовпу і «святкують» день шопоголіка в кіберпросторі. Тому не дивно що починаючи з 2005 року, окрім «Чорної П’ятниці» онлайн ретейлери впровадили «Кібер-понеділок», своєрідна відповідь інтернет торгівлі – звичайній роздрібній. В понеділок що йде після «Чорної П’ятниці”, свої найпривабливіші знижки та запаморочливі розпродажі запускають найзначніші торговельні майданчики онлайн-мережі. І хоча за обсягами виторгу «Кібер-понеділку» ще далеко  до «Чорної П’ятниці», все ж тенденції зростання на його користь.

upload-01-pic668-668x444-13066У підсумку аналітики вже декілька років відстежують спад активності покупців у «Чорну П’ятницю». Так на 2016 рік прогнозують, що лідерство «Чорної П’ятниці» перевершить остання пятниця перед Різдвом. Хоча слід зауважити, що загалом обєми продажів в сезон передріздвяних знижок зростуть, і становитимуть рекордні  655,8 млрд. доларів. Вже в 2015 році було зафіксовано скорочення продажів в цей день, на більш як 12% в порівнянні з попередніми роками, але в той же час на 7- 10% зросли продажі он-лайн, що однозначно підкреслює напрямок в якому рухається ринок

І на сам кінець корисна інформація, про певні правила, й навіть «кодекс честі», які супроводжують день запаморочливого шопінгу.

c96ead6c89ba2dcd79631d0d94591a901417149199«Кодекс честі» стосується звісно продавців, він базується на таких основних принципах:

– знижки мають бути дійсно відчутні, тобто ніяких там  9.9% чи там 15.5%, а як мінімум 40% і далі…

– товари мають бути в наявності у достатній кількості, а не одна пара черевиків 48 розміру, наприклад

– ! найголовніше, вважається ницим шахрайством, з боку продавців, підвищувати ціни на товар незадовго до «Чорної П’ятниці», адже можна тиждень перед тим, підняти ціну на 30% відсотків, а в день Х оголосити про небувалу знижку в 50%.

black-friday-367260Однак не слід забувати, де є «кодекс честі» там є і його порушники! Націлені на екстраприбуток, недобросовісні селери грають на азарті покупця, який не завжди здатний відстежити динаміку ціни і оцінити, наскільки реальна знижка, і так би мовити «під шумок», купує «акційний» товар за добряче накручену ціну.

Що ж до покупців, тут теж назбиралось купа звичаїв та хитрих тактик. Для багатьох американців «Чорній П’ятниці», передує день приготувань – люди беруть собі вихідний (звісно якщо вони не працівники роздрібної торгівлі) і детально планують що і де вони куплять завтра. Дехто спеціально відкладає давно бажану покупку до «дня фантастичних знижок». Проте тут теж є одне але, зазвичай інформація про те який товар за якою знижкою буде продаватись у «Чорну П’ятницю» керівники крамниць та торговельних мереж тримають в таємниці до останньої хвилини.. що ж звісно ще більше роз’ятрює покупця, не даючи йому підійти до вибору з холодною головою. Дехто з покупців, спеціально скуповують популярні товари, аби згодом виставити їх на Amazon. Інші ж нагрібають в азарті купу непотрібного мотлоху, й в наступні дні йдуть його повертати, що до речі, вважається поганим тоном, з боку покупця. Тому перевага купівлі в мережі очевидна, адже ви завжди можете порівняти ціну, детально проаналізувати характеристики та параметри товару й нарешті прийняти зважене рішення.

 

В решті-решт, бажаю всім успішного шопінгу, без запаморочень та психозу, а з холодною головою й впевненістю що купуєте справді вартісну річ.

Залишити відповідь