Платіжна система Paypal: реєстрація, нюанси роботи

Переглянути пропозицію

payment-logo

Paypal є, без перебільшення, найпоширенішою інтернетною платіжною системою у світі.  До її основних переваг можна віднести істотну поширеність закордоном,  можливість  моментальної  безкоштовної  оплати (Paypal  знімає невеликий відсоток від суми переказу лишень з отримувача платежу)  та надійний захист розрахунків. Саме з допомогою Paypal ви зможе розрахуватись  нa ebay, fastech,  aliexpress,  asos, 6pm та в багатьох інших Інтернет-магазинах та порталах.  

Нажаль, на території  України  сервіс  Paypal  є дещо обмеженим:  користувачі  не мають можливості отримувати платежі,  що пов’язане з недостатнім рівнем боротьби щодо відмивання грошей в Україні, але є надія що й це з приходом нової влади незабаром зміниться.

Єдиною передумовою відкриття персонального Paypal рахунку та здійснення платежів є наявність Email адреси та кредитної  картки.

Отже, спробуємо розібратись із реєстрацією:

  1. Заходимо на сайт Paypal  та починаємо реєструвати персональний рахунок (безкоштовно!)

pay1

2. Слід вказувати власне імя та прізвище латинкою, як на кредитній картці, та справжню адресу прописки (теж латинкою: адже розраховуватись через Paypal Ви будете швидше за все у закордонних магазинах та порталах!), під яку відкривалась кредитна картка. Потрібно обов’язково заповнити усі поля в анкеті. Вказуйте свій справжній контактний телефон та Email!

 

pay2

 

3. Після того потрібно перейти у власну скриньку та верифікувати її, клікнувши на лінк в отриманому мейлі від Paypal.

 

paypal8

 

4. Увійшовши до власного облікового запису, слід додати дані власної кредитної картки, та верифікувати її: Paypal сервісом буде знято з картки 1,95$.У разі успішності операції, цю суму буде зараховано на Ваш рахунок Paypal.

pay3

 

Перед тим, як проводити верифікацію, слід подзвонити до коллцентру власного банку, та зняти обмеження на розрахунки в інтернет-магазинах за кордоном, або просто сказати: «для верифікації сервісу Paypal», і, звісно, подбати, про достатню суму грошей на рахунку.

5. Коли операція зі зняття коштів із кредитної картки пройшла успішно, потрібно активувати кредитну картку спеціальним кодом, котрий автоматично генерується та додається до трансакції сервісом Paypal.  Його можна подивитись у виписці про рух коштів по кредитній картці, в СМС повідомлені про зняття коштів з кредитної картки (якщо ваш банк надає таку послугу), або, якщо ви користуєтесь послугами інтернет-банкінгу, – безпосередньо через портал вашого банку в інтернеті.

pay4

 

Для використання сервісу Paypal достатньо кредитної картки класу Visa Eleсtron.

 

6. Сервіс Paypal сам конвертує гроші у потрібну валюту розрахунку, тому валютна кредитка не обов’язкова: Paypal можна без проблем прив’язати до гривневої картки. Слід пам’ятати, при конвертації, Paypal залишає собі 4% від суми конвертації. (Політика Paypal може змінюватись!)  Але можна без проблем додати до власного рахунку кілька кредитних карток у різних валютах, і використовувати їх за потребою.

7. При оплаті товарів через Paypal у валюті, відмінній від валюти картки, (гривня – доллар, і тд.) безпосередньо у вікні підтвердження покупки можна вибрати  опцію центру конвертації: Paypal, або по курсу власного банку (convertion options). Використовуючи Paypal (стандартна опція) для конвертація, використовується курс обміну Paypal, котрий прив’язаний опосередковано до курсу Visa та Нацбанку, і вже враховує комісію Paypal. Змінити центр конвертації можна й наперед, зайшовши у власний кабінет в рубриці “гроші”.

My Profile PayPal

 

8. Потім переходимо  до останньої опції  “my preapproved payments”

My preapproved payments PayPal

9. Далі, навпроти даних про кредитну картку, тиснему “conversion options”, і в наступному вікні маємо можливість поміняти цетр конвертації.

Conversion Options PayPal

 

10. Відзначимо,  що станом на січень 2015 в банківській системі України зчинився суцільний безлад з картковими розрахунками закордоном, та конвертацією,  через існування кількох курсів обміну.  Деякі системні банки ввели навіть обмеження, та високі відсотки при конвертації на розрахунки гривневими картками закордоном. Сподіваємось, незабаром ситуація проясниться і стабілізується! Наразі ж, якщо Ви маєте намір розраховуватись гривневою карткою через Paypal, рекомендуємо спершу проконсультуватись із власним банком щодо можливих комісій, чи інших обмежань, та обрати най вигідніший для себе спосіб конвертації, який завжди можна швиденько змінити, залежно від ситуації.

11. Курс конвертації Paypal можна подивитись у власному кабінеті, в підпункті “гроші”, натиснувши на пункт “currencies”

Manage Currencies PayPal

Manage Currencies1 PayPal

 

12. У цьому пункті існує також можливість додати додаткову валюту до власного облікового рахунку, та змінювати основну валюту для розрахунків. Ця опція може бути особливо цікавою для власників різних валютних кредитних карток.  Таким чином можна уникнути непотрібної конвертації Paypal. Однак, слід мати на увазі, усі розрахунки Paypal здійснює завжди через обрану основну “primery” валюту.

Гарних Вам покупок та хороших знижок!

Твоя Халява в інтернеті

 

Відео огляд:

Залишити відповідь