Ваш міст доставки товарів з інтернет – магазинів США : meest.us

Переглянути пропозицію

Зазвичай, саме у інтернет-магазинах США можна знайти дуже гарні пропозиції та знижки на одяг, взуття, туристичне спорядження та дрібну техніку. Ціни Вас приємно вразять, а асортимент здивує. Однак, далеко не всі інтернет-магазини здійснюють доставки товарів в Україну. Таке обмеження доволі легко обійти, скориставшись послугами компанії Міст: www.meest.us

meest

Ця фірма займалася доставкою посилок від «цьоць» з Канади та Америки ще за «царя Опенька» в буремних 90-х. Ціни на послуги є помірними, а надійність та сервіс компанії перевірений роками.

Останнім часом з’явилось багато різноманітних порталів, які пропонують послуги замовлення та доставки товарів з США в Україну: зазвичай просять 10% вартості замовлення, та, додатково, оплату пересилки. На відміну від інших, фірма Міст надає Вам можливість особисто здійснювати замовлення і оплату та надсилати їх від вашого ім’я на власні безподаткові склади у штатах NewJersy та Delaware, де вони можуть безкоштовно зберігатись протягом 21 дня.

Переваги сервісу компанії Міст:

  • «Власна» поштова адреса у США
  • Наявність складів компанії у безподаткових штатах NewJersy та Delaware
  • Можливість перепакувати кілька малих пакунків в одну пачку за помірну плату
  • Безкоштовне зберігання пакунків клієнтів протягом 21 дня
  • Вартість пересилки в Україну Авіа: 7,45$ за 1кг, мін. 25$; кораблем: 3,45$ за 1кг, мін. 17$
  • Надійний сервіс, зручний інтерфейс, можливість відслідковувати пакунки.

 

Для того, щоб здійснити замовлення на адресу складу компанії, Вам потрібно спершу зареєструватись на сайті www.meest.us та отримати власний шестизначний номер рахунку (client ID).

Купуючи якісь товари у американських інтернет-магазинах, адресуйте їх на склад компанії, вказавши в адресі отримувача (shipto:) 6-и значний номер вашого рахунку (clientid), котрий ви отримаєте після реєстрації.  Адреса доставки виглядатиме приблизно так:

Ваші прізвище та ім’я

Meest-America

641 DowdAvenue, suite (номер вашого рахунку)

Elizabeth, NJ 07201

 

Після того, як магазин відправить ваше замовлення, і Ви отримаєте спеціальний код відслідковування посилки, слід внести його у відповідне місце у власному обліковому записі на сайті www.meest.us

Коли усі посилки успішно надійдуть на склад фірми, Ви зможете оплатити вартість пересилки в Україну, при потребі Міст перепакує Вам за помірну плату маленькі пакунки у один більший і відправить на вказану адресу в Україні.

Зі всіма нюансами послуг компанії Міст Ви можете детальніше ознайомитись на сайті фірми.

Все дуже просто і прозоро: переконайтесь самі!

Пам’ятайте, що товари у поштових пересилках вартістю до 150€ (або еквівалент у $) звільняються в Україні від ввізних мит та ПДВ!

Слідкуйте за повідомленнями про акції та пропозиції на нашому порталі www.haliava.info : гарної Вам халяви!

Відео огляд:

Залишити відповідь