Акційні ціни на косметику без коробки

Переглянути пропозицію

CALVIN KLEIN

Блиск для губ CALVIN KLEIN – 122,50 грн

Надає губам прозорого, легкого сяйва. Приємний блиск з тонким ароматом.Містить вітаміни Е і С для захисту і зволоження губ. Підтримує еластичність і м’якість губ. Робить губи сяючими протягом дня.

Розмір: 12ml

Колір: коричневий

 

 

 

 

Pupa

Компактні матові тіні для повік Pupa (без коробки, етикетка трохи пошкоджена)136 грн

Матові кольори для створення елегантного, вишуканого макіяжу. М’яка текстура легко наноситься і змішується. Добре лягають і чудово тримаються. Створюють насичений колір. Якість цього товару з трохи пошкодженою етикеткою нічим не відрізняється від засобу в цілій упаковці.

Розмір:  2×2 г

Колір: голубий

 

 

 

 

 VINCENT LONGO

Основа SPF15 VINCENT LONGO – 258 грн

Формує вологе, середнє і м’яке покриття. Маскує почервоніння і ластовиння від сонця для рівного покриття. М’яка текстура надає шкірі сяйва. Включає вітамін Е плюс SPF 15, які захищають від вільних радикалів і УФ променів. Якість цього товару без коробки нічим не відрізняється від засобу в оригінальній упаковці

Розмір:   30ml

Колір: Warm Beige (без коробки)

 

 

 

Спосіб оплати : кредитна картка, готівка

Доставка :  Доставка вашого першого замовлення безкоштовна, незалежно від суми. Для наступних замовлень доставка безкоштовна, якщо ви замовляєте на 700 грн або більше (після вирахування знижок). Доставка замовлень менше 700 грн буде коштувати 120 грн.


Відео огляд:

Залишити відповідь